image_not_found

Oprawki okularowe

Stawiamy na różnorodność. Stawiamy na styl. Stawiamy na wizerunek. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi markami, które rozpoznasz bez trudu. Jeśli wolisz unikatowe przedmioty wykonane w szczególnej dbałości o detale, w krótkich, niepowtarzalnych seriach, jesteś pod dobrym adresem. Obejrzyj nasze kolekcje - na pewno aż przetrzesz oczy ze zdziwienia!

Sprawdź
image_not_found

Soczewki okularowe

Okulary to element wizerunku, ale również narzędzie dobrego widzenia. Warto mieć kilka par do różnych celów: do jazdy samochodem, pracy przy komputerze, wędkowania, czytania nut, do sportu i na słońce. W zależności od Twojego trybu życia i potrzeb. Zapraszamy: doradzimy i znajdziemy optymalne rozwiązanie.

image_not_found

Badanie wzroku

Gorzej widzisz przy komputerze? Wymieniasz okulary? Lubisz modę i zabawę stylem? Nie jeździsz po zmroku, bo słabiej widzisz? Idziesz na pierwsze badanie wzroku? Dbasz o siebie i chcesz skontrolować oczy? Twoje dziecko zgłasza problemy z widzeniem? Zapraszamy do kontaktu, doradzimy z którym specjalistą warto się spotkać - okulistą czy optometrystą!

Dowiedź się więcej
image_not_found

Pomoce wzrokowe i akcesoria

Osobom słabiej widzącym, które zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami narządu wzroku, same okulary mogą nie wystarczyć. Zapraszamy na dobór lupy lub innej pomocy wzrokowej, by zapewnić lepszą ostrość widzenia i podnieść komfort życia.

Doradzają Wam:

Masz pytania?
Chcesz zarezerwować salon optyczny na wyłączność? Nie wiesz, jak do nas dojechać?